+90 533 769 4386

Size Özel Gömlekler

Hıncal Uluç

Hıncal Uluç

Tasarımlarıyla dikkat çeken Milimetric’in kataloğu kıyafetine önem veren erkeklerin kılavuzu oldu.

Gömlek tasarımı yapan ve İtalya Como’dan ithal ettiği 1000’e yakın farklı kravat desenini tüketicinin beğenisine sunan Milimetric’in merakla beklenen kataloğu çıktı. Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu ve Kenan Onuk’la Hıncal Uluç’un evinde gömlek kataloğu çekimi yapan Milimetric üç yıllık geçmişine rağmen son zamanlarda yaptığı atılımlar, hitap ettiği tüketici kitlesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Metrocity ve Akmerkez’de iki mağazası bulunan Milimetric, büyük şehirlerde yaşayan ve kendine giderek daha az zaman ayırabilen günümüz erkeği için çok iyi bir alternatif. Mağazayı dilediğiniz gün ve saatte ziyaret ederek, kumaş, yaka, manşet ve cep örnekleri seçiyorsunuz. “Milimetrik” bir dikkatle ölçünüz alınıyor ve dünyanın en ünlü markalarını taşıyan yüze yakın yüksek kaliteli seçenek arasından gömleğinizin kumaşını beğeniyorsunuz.

Detaylara ilişkin özel isteklerinizin de dikkatle not alındığı Milimetric’de, gömleklerin dikiminde hem el işçiliği hem de teknoloji son noktasına kadar kullanılıyor.

25’e yakın yaka modeli bulunan Milimetric’de dileyen müşterileri için kişinin baş harfleri de cebe işlenebiliyor. Aynı zamanda, kişiye özel gömlek dikiminin yanı sıra İtalya’dan gelen kumaşlarla firmanın atölyelerinde takım elbise terzilerine sipariş takım elbise hizmeti de sunuyor.

Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Kenan Onuk, Tuncay Özilhan, Rauf Denktaş, Işın Çelebi, Çetin Çeki gibi tanınmış bir müşteri portföyü bulunan Milimetric’i ayrıca Türkiye’de yaşayan yabancı diplomat, üst düzey yönetici ve işadamları da tercih ediyor.

Sabah – 05.06.2005
https://arsiv.sabah.com.tr/2005/06/10/cp/yas108-20050528-101.html

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *